• pardavimas
  • VEYFIY Nešiojamas Delninis Ventiliatorius, 4000mAh Baterija Valdomi Įkrovimo Asmens Ventiliatorius, 7-20 Val., Darbo Laiko, Rami Veido Ventiliatorius De
img 0
img 1
img 2
img 3

VEYFIY Nešiojamas Delninis Ventiliatorius, 4000mAh Baterija Valdomi Įkrovimo Asmens Ventiliatorius, 7-20 Val., Darbo Laiko, Rami Veido Ventiliatorius De

€16.95

€16.78

Atsiliepimas

l 【RAMIOJE ir stiprios】Šis USB įkrovimo ventiliatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės ir ekologiškos ABS, su tvirta struktūra ir slėgiui atspari.Super ramus, bet stiprus ventiliatorius leidžia jums atvėsti greitai.Puikus stalas, namo, biuro, filmai, sportas, kelionės ir kt.

l 【MAX 20 VALANDŲ DARBO LAIKO】Mūsų 4000mAh baterija ventiliatorius gali trukti iki 7 valandų didelės spartos ir 20 valandų greitis mažas greitis.USB įkrovimo, kraunamas iš USB kabelį į kompiuterį, mobiliojo galia, galia bankas, sienos kroviklis ir t.t.

l 【REGULIUOJAMAS 3 GREIČIO LYGIO】Galima žemos/vidutinės/didelės spartos lygį.Nustatykite tinkamą ventiliatoriaus greitį paspausdami įjungimo mygtuką.Super ilgas laiko valdymas: 20 valandų mažas greitis, 12 valandų, vidutinio greičio, 7 val. dideliu greičiu.

l 【MINI NEŠIOJAMŲ DIZAINAS】Mini dydžio, kai jūs einate ne, jūs galite įdėti jį į savo maišelį ir jį pasiimti bet kur.Tvirtas stalinis ventiliatorius gamina minkštas vėjas jus atvėsti ir atsipalaiduoti Ultra-quiet.

l 【patogi VENTILIATORIUS】: Su žmogiškas rankena dizainas, jis gali būti naudojamas kaip delniniai gerbėjas ar stalinis ventiliatorius patenkinti jūsų poreikiai skirtingi, su linksmais dizaino, galite įdėti ventiliatorius, vertikaliai arba įstrižai ant stalo, taip pat puikiai tinka office home.

  • Tipas: Oro Kondicionierius
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.